משלוחים והחזרות

מדיניות החלפה

במידה ואינך שלמה עם המידה של הפריט שקנית, או שבגלל כל סיבה אחרת את מעוניינת להחליף אותו בפריט אחר- תוכלי לעשות זאת בקלות. לצורך ההחלפה, עלייך לשלוח את הפריט חזרה אלינו בדואר , או להגיע לשואו רום שלנו בכתובת :  דרך יפו 5 תל אביב יפו
 

מדיניות החזרה

אם את לא מעוניינת בפריט שקיבלת, תוכלי להחזיר אותו אלינו ללא דמי ביטול ולקבל החזר כספי.
יובהר כי במקרה של דואר/ שליחים עלות המשלוח תנוכה מסך הזיכוי. לצורך החזרת הפריט, עליך לשלוח אותו אלינו חזרה עד 14 יום מיום קבלתו, ולוודא שלא נעשה בו כל שימוש ושלא נפל בו שום פגם/נזק. כמו כן, יודגש כי התווית והאזיקון שהגיעו עם הפריט חייבים להיות עליו בשלמותם בעת ההחזרה.

פריטים שמופיעים בקטגוריית סייל -במקרה בו ההחזרה בוצעה שלא בעקבות פגם או אי התאמה, מכוח תקנות הגנת הצרכן (ביטול עסקה) ייגבו דמי ביטול  בשעור 5% מגובה העסקה ועד 100 ש"ח לפי הנמוך מבניהם . על פריט שנרכש בסכום שקטן מ-50 ש"ח,לא ניתן לקבל זיכוי כספי, אלא זיכוי ללא תוקף לקניה בשואו רום.

 לא ניתן לזכות כרטיסי דיירקט, ולכן בעלי כרטיסי דיירקט יזוכו לכרטיס אחר או שיקבלו העברה בנקאית (לשיקול מיס קאזה ת"א).

בהתאם להוראות משרד הבריאות, פרטי לבוש תחתונים וגופיות להחזרה ו/או החלפה.

אין החלפות ואין החזרות במבצע 1+1

פריטים שנקנו במבצע ניתן להחזיר עד יומיים מיום קבלתם

את הזיכוי הכספי תקבלי בכפוף למדיניות חברת האשראי ולא יאוחר מ-14 יום מיום הגעת הפריט אל משרדינו, אך ורק לכרטיס האשראי שממנו בוצעה ההזמנה. יודגש כי הזיכוי הכספי יבוצע באותם התנאים של העסקה המקורית (כלומר: עסקה שבוצעה בתשלומים תזוכה גם באופן זה ועסקה שחויבה באמצעות בודד תזוכה בתשלום אחד). אין צורך לפנות לחברת האשראי על מנת לבטל את העסקה- אנחנו כבר נטפל בזה בשבילך. הזמנות שבוצעו במזומן , ההחזר הכספי יבוצע ע" במזומן במשרדינו הראשי בדרך יפו 5 ת"א, בכל מקרה או שאלה שמתעוררת, אנחנו נעמוד לרשותך בטלפון: 077-5630805

אספקה ומשלוחים

הפריטים שרכשת יישלחו אלייך באמצעות חברות שליחויות אוריין שנקר, במסגרת זמן האספקה שצוין בעת הקנייה. אם ביקשת לקבל את הפריט עם שליח ישירות עד הבית, יתאמו איתך מראש את זמני ההגעה שלו. אנו מתחייבים לארוז ולהוציא עבורך את הפריט למשלוח עד שני ימי עסקים מיום הזמנת הפריט.

משלוח עד הבית לרוב מגיע לכל חלקי הארץ בטווח שבין 3-5 ימי עסקים (לא כולל יום ההזמנה) , בזמן סייל משלוח עד הבית יגיע עד 10 ימי עסקים. משלוח עד הבית לישובים מרוחקים יכול להתעכב ביומיים נוספים תלוי במיקום הישוב. כשמדובר במשלוח בדואר רשום, זמן השילוח תלוי בדואר ישראל (דואר רשום מגיע עד 14 ימי עסקים). במקרים בהם חברת השליחים לא מגיעה ליישוב שציינת בכתובתך, נשלח אלייך את ההזמנה באמצעות דואר רשום. יודגש כי איננו יכולים לקחת כל אחריות על עיכובים שקשורים לחברות השילוח השונות, אבל זכרי כי בכל מקרה של שאלה או בעיה, אנו כאן לרשותך. במידה וחברת המשלוחים או דואר ישראל לא יוכלו להעביר את המשלוח מכל סיבה שהיא, נודיע לך על כך ונפעל למציאת פתרון חלופי המקובל על שני הצדדים.

עלויות משלוח

שליח עד הבית לכל חלקי הארץ - 39 ש"ח

נקודת איסוף ( השואו רום שלנו – דרך יפו 5 תל אביב יפו ) – חינם

 לפרטים נוספים נשמח לעמוד לשרותך: 077-5630805

עדכנו אותי

אני רוצה שתעדכנו אותי בסיילים הכי חמים ובקולקציות החדשות שמתפרסמות באתר!

Gift Card

CONTACT US

שירות לקוחות: 077-5630805 

שואו-רום ראשי: דרך יפו 5 ת"א

ימים א' - ה' 09:00 - 18:00

יום ו' 09:30 - 13:00     טבלת מידות